Львівщина налагоджує туристичну співпрацю з Республікою Узбекистан

26 грудня 2014р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 грудня, т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим.

Основний акцент під час розмови сторони зробили на туристичній співпраці. Зокрема, Алішер Абдуалієв відзначив туризм одним із основних пріоритетів для розширення співробітництва обох країн.

«Упродовж багатьох років узбеки все частіше відпочивають у Трускавці та Карпатах. Саме тому презентація туристичних маршрутів Львівщини в Узбекистані була б актуальною», - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні.
 
Юрій Турянський наголосив, що область готова запропонувати Узбекистану цікаві туристичні маршрути. Він розповів, що наш регіон має розвинуту відпочинкову інфраструктуру, великий природній потенціал для санаторно-курортного лікування, відомі гірськолижні курорти, чимало історичних пам’яток та стародавніх замків.
 
«У нас є дуже серйозні напрацювання у галузі туризму, зокрема розроблений сучасний логотип Львівщини, який символізує привабливі моменти нашого регіону, складено багато унікальних туристичних маршрутів», - додав Ю.Турянський.
В рамках зустрічі йшлося і про інвестиційну привабливість обох держав. Зокрема, Юрій Турянський розповів про стратегічні пріоритети розвитку Львівської області та готовність розвивати інфраструктурні проекти.
 
Окрім цього, сторони розглянули й можливість поглиблення співробітництва в освітній галузі, зокрема розвиток співпраці між навчальними закладами та обмін між вузами двох країн.
 
Довідка:
 
Дипломатичні відносини між Україною і Республікою Узбекистан встановлені 14 серпня 1992 року, проте ще 28 жовтня 1991 року було підписано Договір про основи міждержавних відносин, дружбу та співробітництво і Протокол про консультації між міністерствами закордонних справ двох країн.

З 1993 року у Ташкенті діє Посольство України в Узбекистані. А з квітня 1995 року в Києві функціонує Посольство Узбекистану в Україні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ