Підписано Угоду про співробітництво у сфері туризму та рекреації між Львівщиною та Херсонщиною

3 грудня 2014р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

3-4 грудня на Львівщині перебуває делегація представників туристичної сфери Херсонської області з метою налагодження контактів та організації інформаційно-ділових зустрічей між туристичними колами Херсонської та Львівської областей.

В межах візиту відбувся круглий стіл на тему: «Міжрегіональне співробітництво в сфері туризму: шляхи об’єднання пріоритетів розвитку Херсонщини та Львівщини» за участі представників органів державної влади, туристичного бізнесу та громадських організацій.

На круглому столі презентували туристично-рекреаційні можливості Львівської та Херсонської областей і обговорили напрями подальшої діяльності та співпраці стосовно формування й обміну туристичними групами між областями.

Результатом зустрічі стало підписання Угоди про співробітництво у сфері туризму та рекреації між Департаментом міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації та Управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

Окрім цього, сторони домовилися організувати навесні наступного року аналогічний візит делегації туристичних кіл Львівської області на Херсонщину.

Ключові слова:

туризмрекреація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ