Учні 11-х класів вивчатимуть про Майдан та російсько-українську війну

25 листопада 2014р, Новини центральних органів влади. Прес-служба ОДА

24 листопада за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася чергова зустріч робочої групи щодо підготовки інформаційно-методичних матеріалів про події в Україні 2013-2014 років, зокрема – Революцію Гідності та російсько-українську війну.
Зараз експерти розробляють матеріали у двох форматах: 1) методично-науковий матеріал для вчителів; 2) додаток у вигляді окремого параграфу до підручників з історії України для випускних класів. На відміну від розширеного методичного матеріалу додаток до підручників буде більш стислим, половину обсягу займатиме змістовна інфографіка та ілюстрації.
За словами Павла Полянського, цей параграф покликаний допомогти учням структурувати знання про основні революційні та воєнні події в Україні, які для багатьох учнів і вчителів добре відомі. «Також параграф має бути побудований на «відкритих», таких, що не мають готової однозначної відповіді, запитаннях та обговореннях учнів, а не на монологічному викладі матеріалу», -  наголосив заступник Міністра.
Як повідомлялося раніше, цьогоріч завдання, пов’язані з Революцією Гідності та російсько-українською війною, також включені до програми ЗНО з історії України.
Над створенням методичного матеріалу для педагогів та параграфу для учнів працюють дві групи експертів та істориків. Матеріал буде підготовлений вже до початку 2015 року.
 
Додаткову інформацію можна дізнатися за посиланням: http://www.mon.gov.ua/ua/news/39558-dlya-vchiteliv-ta-uchniv-11-h-klasiv-gotuyut-dodatkovi-navchalni-materiali-pro-revolyutsiyu-gidnosti-ta-rosiysko-ukrayinsku-viynu .

 

Ключові слова:

освітаМайдан

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ