Проведення конкурсу на маршруті м. Стрий — Сколівський район буде призупинено

20 листопада 2014р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська облдержадміністрація призупиняє проведення конкурсу з визначення перевізників на відновлених маршрутах загального користування з м. Стрий у Сколівському напрямку, - про це повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Олег Лазар водіям підприємства “Транс-Спорт”, які сьогодні зібралися під будівлею ОДА з вимогою заборонити проведення конкурсу на вказаних маршрутах.

Нагадаємо, Стрийська районна державна адміністрація 29 вересня 2014 року звернулася до облдержадміністарції з проханням відновити дію маршрутів, що курсують з м. Стрий у населені пункти Сколівського району.

Після проведення консультацій та отримання відповідного висновку від робочого органу з організації перевезень, прийнято рішення про поновлення дії зазначених маршрутів та оголошено конкурс.

Дане  рішення було оскаржене до Львівського окружного адміністративного суду перевізником “Транс-Спорт”. Станом на сьогодні судовий розгляд цього питання триває.

З метою вирішення конфліктної ситуації прийнято рішення про призупинення проведення конкурсу до вирішення питання в судовому порядку.

 

Ключові слова:

конкурсперевізники

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ