У Львові на Личакові вшанували 96-ту річницю проголошення ЗУНР

1 листопада 2014р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні на Личаківському кладовищі, поряд із вшануванням воїнів Української Галицької армії, поклали квіти та запалили лампадки на могилах 15-ох солдатів, загиблих під час АТО. У заходах з нагоди 96-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки взяли участь керівництво області, Посол Канади в Україні Роман Ващук та представники громадськості.

Присутні також поклали квіти до могил Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича, Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника “Пласту” О. Тисовського та воїна УГА С. Левицького.

Перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник, спілкуючись із журналістами, зазначив, що саме на пам’яті про мільйони українських героїв у минулому потрібно виховувати і героїв сьогодення.

«Сьогодні ми вшанували героїв нашого східного фронту, - продовжив Й.Ситник, - Російська імперія нікуди не ділась – як і сто років тому назад вона прагне проковтнути Україну. Саме тому так важливо підготувати для оборони нашої держави нове покоління українських месників та лицарів».

1 листопада римо- та греко-католики також вшановують День всіх святих. Посол Канади в Україні Роман Ващук відзначив, що сьогоднішнє запалювання свічок на Личаківському цвинтарі на могилах українських та польських військових, які воювали між собою – це добра ознака примирення, це знак європейського спрямування України. Посол додав, що сьогоднішні події у його житті також важливі з родинних мотивів, адже обидва його діди були в Українській Галицькій армії.

 

Ключові слова:

ЗУНР

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ