Юрій Турянський звертатиметься до Міноборони України щодо ротації третього батальйону

1 жовтня 2014р, Новини. Прес-служба ОДА

1 жовтня т.в.о. голови ЛОДА Юрій Турянський  зустрівся з представниками матерів та родичів солдат третього батальйону територіальної оборони Львівщини Оксаною Синицею і Мартою Бухтяк. Близькі солдат висловили прохання провести ротацію військовослужбовців та вивести третій батальйон із зони проведення АТО.

За словами Юрія Турянського, це питання не є в компетенції Львівської ОДА, однак сьогодні ж керівник Львівщини звернеться з листом до Міністерства оборони України з проханням щодо проведення ротації.

«Жодних військових завдань я не можу ставити перед батальйоном. Третій батальйон знаходиться у підпорядкуванні вищого військового керівництва, а не голови ОДА»,-сказав Юрій Турянський.

Водночас Львівська ОДА є відповідальною за матеріально-технічне та фінансове забезпечення військових третього батальйону. “За рахунок інших статей обласного бюджету, ми виділяємо кошти для потреб батальйону”, - зазначив керівник Львівщини. За інформацією військових, матеріально-технічне забезпечення батальйону є на належному рівні.

Під час зустрічі сторони домовилися про сприяння ОДА в наданні юридичної адреси третьому батальйону територіальної оборони. Це стане фундаментом для проведення у майбутньому ротації, дозволить вирішити питання з виданням різноманітних довідок, надання інформації про військових тощо.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ