Ірина Сех просить Президента України надати підтримку військовослужбовцям 80-ї окремої аеромобільної бригади ОК «Північ»

18 липня 2014р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулася з листами до Президента України Петра Порошенка та Міністра оборони України Валерія Гелетея з приводу занепокоєння родичів військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади ОК «Північ».

Подаємо текст листа у повному обсязі:

«До Львівської облдержадміністрації звернулись родичі військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади ОК «Північ», яка бере активну участь в антитерористичній операції.

Військовослужбовці перебувають у зоні АТО з лютого-березня 2014 року і беруть участь в боях з сепаратистами, визволяють населені пункти. Станом на 16 липня 2014 року підрозділ веде оборону Луганського аеропорту. Зі слів заявників, вони схвильовані неналежним матеріально-технічним, бойовим, медичним забезпеченням військової частини та нестачею спеціальних засобів для ведення оборони.

Родичі просять підсилити підрозділ та його забезпечення, надати допомогу силами інших військових підрозділів, допомогти врятувати життя військовослужбовцям. Також заявники просять вирішити питання ротації тих, хто тривалий час бере участь у бойових діях», - йдеться у листі голови Львівської облдержадміністрації.

 

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ