На Львівщині визначено перелік закладів для розміщення тимчасово переміщених громадян України

17 липня 2014р, Новини. Прес-служба ОДА

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 року № 213 визначено Порядок використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Кошти резервного фонду державного бюджету використовуються для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя‚ у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях. Зокрема, за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету грошова допомога надається кожній сім’ї, яка переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя‚ з розрахунку до 75% вартості проживання на добу, але не більш як 200 гривень на кожного члена сім’ї.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, для розміщення жінок, дітей та інвалідів в області створено базу даних з переліком закладів, які підтвердили розміщення громадян України, тимчасово переміщених з Автономної Республіки Крим та районів проведення антитерористичної операції.

З переліком цих закладів можна ознайомитись на офіційному сайті Львівської облдержадміністрації за посиланням http://loda.gov.ua/old/wp-content/uploads/2014/07/Розміщення-людей.pdf.

 

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ