Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва стане невід’ємною частиною Стратегії розвитку Львівщини, - Б.Матолич

13 грудня 2012р, Новини. Департамент економічної політики

Розроблена в рамках співпраці між Львівською областю та Канадою Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва регіону окреслює нові можливості розвитку та стане невід’ємною частиною Стратегії розвитку Львівщини. Про це 13 грудня під час відкриття конференції за підсумками розробки цієї Стратегії розповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Богдан Матолич повідомив, що представлений проект Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року, було розроблено спільно українськими та канадськими експертами в межах реалізації ініціативи «Моніторинг й оцінка регіональних програм розвитку малого підприємництва у Львівській області» Проекту розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні.

«Стратегію було розроблено з метою створення всіх необхідних умов для успішного започаткування та розвитку малого і середнього підприємництва. Реалізація даного завдання відбуватиметься шляхом скорочення бюрократичних перешкод, зменшення втрат часу на відкриття бізнесу та оформлення всіх дозвільних процедур. Це надасть можливість знизити рівень корупції за рахунок зменшення кількості контактів підприємця з чиновниками», - розповів перший заступник керівника області.

За  його словами, найближчим часом дана Стратегія буде винесена на розгляд Колегії обласної державної адміністрації, після чого її буде затверджено відповідним розпорядчим документом.

Також Богдан Матолич висловив вдячність керівництву Проекту розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні за конструктивний підхід до розв’язання актуальних проблем розвитку регіону, впровадження нового бачення та підходів до планування та аналізу регіональних програм. «Сподіваюсь, що сьогоднішня подія стане важливим кроком для зміцнення та поглиблення нашої співпраці, створить міцну основу для тривалої та плідної роботи», - резюмував він.

Довідка:

В межах Проекту розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні 27 серпня 2010 року було підписано «Меморандум про взаєморозуміння», на основі якого продовжується плідна співпраця між Львівською обласною державною адміністрацією, Міжнародною благодійною організацією «Консорціум із вдосконалення менеджмент-освіти в Україні» та Канадським бюро міжнародної освіти.

Відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння» в області ефективно реалізуються наступні ініціативи:

- «Регіональна програма інноваційного розвитку Львівської області»;

- «Моніторинг й оцінка регіональних програм розвитку малого підприємництва у Львівській області»;

- «Розбудова спроможності Львівської обласної державної адміністрації щодо надання якісних адміністративних послуг»;

- «Інтеграція гендерної складової до усіх сфер публічної політики Львівської обласної державної адміністрації».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7658
+127
Очікують
результати тесту:
485
+127
Підтверджені випадки COVID-19:
11474
+166
Одужало:
3101
+61
Померло:
314
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ