Держслужбовці Львівщини взяли участь у всеукраїнському тренінгу з питань формування здорового способу життя

13 грудня 2012р, Новини. Прес-служба ОДА

10 – 12 грудня 2012 року у м. Чернівці спеціалісти управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації взяли участь всеукраїнському семінарі-тренінгу з питань формування здорового способу життя серед молоді.

Тренінг відбувався за підтримки Державної служби молоді та спорту України в рамках реалізації проекту Програми розвитку ООН “Посилення національної спроможності для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні”.

Захід ставив за мету сприяти розвитку спроможності спеціалістів, залучених до роботи в даному напрямі, шляхом надання знань з теорії та практики формування здорового способу життя молоді (ФЗСЖМ), розвитку навичок впровадження діяльності з ФЗСЖМ на регіональному й місцевому рівні, необхідних спеціалістам для ефективної реалізації державної політики в цій сфері.

Протягом трьох днів учасники семінару обговорили сучасні підходи до формування здорового способу життя, його теоретичні засади та методологію впровадження, основні нормативно-правові акти у цій сфері. Представники Львівщини, що брали участь у семінарі, поділились досвідом проведення оздоровчих наметових таборів для молоді, розповіли про реалізацію на Львівщині проекту “Відповідальність починається з мене”.

Учасниками семінару-тренінгу стали спеціалісти, які реалізовують державну молодіжну політику у обласних державних адміністраціях.

Довідка:

Семінари-тренінги з питань формування здорового способу життя серед молоді проводяться для фахівців структурних підрозділів, які реалізують державну молодіжну політику всіх регіонів України, з метою підвищення кваліфікації державних службовців.

На сьогодні Державною службою молоді та спорту України проведено три тренінги: 11 - 13 липня в Одесі, 14 – 16 листопада у Донецьку та 10 -12 грудня 2012 року у Чернівцях.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ