У львівському Палаці спорту «Галичина» завершився Міжнародний дитячий турнір з художньої гімнастики «Зимова казка»

13 грудня 2012р, Новини. Управління фізичної культури та спорту

У восьмий раз поспіль львівська дитячо-юнацька спортивна школа «Галеон» ФСТ «Україна» (старший тренер відділення художньої гімнастики – Галина Кочергіна) разом з батьківським комітетом школи й за підтримки Львівського відділення Приватбанку, обласної організації ФСТ «Україна», управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, зібрали в Палаці спорту «Галичина» понад 200 гімнасток віком від 5 до 16 років.

Серед учасників справжнього дитячого міжнародного свята художньої гімнастики – турніру «Зимова казка» були представлені 34 спортивні клуби Львова, Києва, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Кіровограда, Бердянська, Дніпродзержинська, а також юні грації з Республіки Польщі, Російської Федерації та Молдови.

Головний суддя змагань – Галина Кочергіна, секретар – Тетяна Калашян (м.Львів).

Суддівська колегія, яка відзначила високий організаційний та спортивно-технічний рівень змагань, визначила переможців в 11 вікових групах. Усі переможці та призери були нагороджені красенями-кубками, спеціально виготовленими медалями і дипломами. Медалі та дипломи отримали і гімнастки, які посіли місця з 4-го по 6-те.

Спеціальними призами були відзначені киянка Альона Дяченко як «Міс грація турніру», а інша гімнастка з столиці України Каміла Хасанова отримала приз «За волю до перемоги». Ще два призи отримали наймолодші учасниці «Зимової казки-2012» – це п’ятирічні львів’янки Вероніка Мелимук і Аліна Калічинська-Каторгіна.

За численної глядацької підтримки й присутності справжнього й чарівного Святого Миколая, «Зимова казка» подарувала усім без винятку учасницям турніру цінні подарунки та феєричний заключний гала-концерт за участю клоуна Пуні, черлідінгової групи підтримки львівського баскетбольного клубу «Політехніка-Галичина» й акробатичного квартету львівської ДЮСШ-5 - чемпіонів України, призерів першості Європи і світу у складі Юрія Карплюка, Сергія Нємцева, Володимира Потайчука і Максима Цвєткова.

Усі учасники змагань, тренери та арбітри залишили у своїй пам’яті й чудові враження про засніжений Львів та екскурсію стародавньою частиною одного з найкрасивіших міст Європи й пообіцяли, що обов’язково приїдуть на «Зимову казку» наступного року!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7658
+127
Очікують
результати тесту:
485
+127
Підтверджені випадки COVID-19:
11474
+166
Одужало:
3101
+61
Померло:
314
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ