Студенти кафедри реабілітації медуніверситету проходитимуть практику у Superhumans Center і госпіталі ветеранів війн та репресованих
Кафедру реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького перенесли, тепер вона розташована у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.
Кафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького змінила місце своєї постійної дислокації. Тепер її адреса – Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, що розташований у Винниках. Після ремонту приміщень саме тут проходять заняття лікарів-інтернів, які обрали спеціальність «Фізична та реабілітаційна медицина» чи лікарів, які вирішили пройти вторинну спеціалізацію цього ж профілю, а також навчання студентів з медичної реабілітації. Про це повіомляють у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.
Це був свідомий крок, як з боку керівництва Університету, так і адміністрації медичного закладу. В госпіталі кафедра, якою віднедавна керує доцентка Оксана Макар, вже багато років мала свою клінічну базу. Проте умови сьогодення потребують більшого числа фахівців у сфері реабілітації, підготовки їх із залученням у практичний процес, з використанням новітніх технологій.
Як зауважив Генеральний директор госпіталю Максим Прикупенко, для медичної установи це честь – мати у себе клінічні кафедри медуніверситету, адже спільна команда фахівців – науковців та практиків завжди краще собі порадить, як надати найякіснішу допомогу пацієнтам. Наука поєднана з практикою – це завжди шлях до прогресу.
Як зауважив медичний директор Superhumans Center Андрій Віленський, для проходження практичних занять студентів, інтернів та курсантів можна використовувати відділення ще одного партнера Університету – Всеукраїнського реабілітаційного центру Superhumans Center.
«Ми розуміємо, що зараз в Україні велика потреба на реабілітаційні послуги, різні види протезувань, у пластичних і реконструктивних операціях. Тому у підготовці професійних кадрів зацікавлені усі. Наша співпраця з ЛНМУ імені Данила Галицького дуже тісна та плідна й приносить взаємовигідні результати і маємо надію, що в подальшому лише розширюватиметься», – відзначив Андрій Віленський.
Зараз у Винниках створюють повноцінний реабілітаційний хаб, де обстежують, лікують, протезують поранених бійців та цивільних, проводять реконструктивні операції за участю міжнародних фахівців. «Дуже добре, що наш Університет активно в нього інтегрується, долучається до процесів реабілітації на світовому рівні.
Поява тут кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО не лише виконання домовленостей, яких досягнули під час візиту в госпіталь міністра охорони здоров`я України Віктора Ляшка у жовтні минулого року, а й ще один крок до реалізації одного із наших проєктів – створення Національного реабілітаційного центру ЛНМУ ім. Данила Галицького», – підсумував в.о. ректора Університету, доктор медичних наук Орест Чемерис.
Читайте також: У Стоматологічному медичному центрі ЛНМУ обладнали кабінет інноваційних технологій з новим цифровим обладнанням