Дні духовної віднови та зустрічі у громадах: заходи підтримки родин військовослужбовців за ініціативи Координаційного центру при Львівській ОВА
Цього тижня зустрічі з родинами військовослужбовців відбудуться у Миколаївській, Козівській, Грабовецько-Дулібівській та Стрийській ТГ.
Родини загиблих, полонених та зниклих безвісти Захисників України з Мостиської громади відвідали реабілітаційний центр «Назарет», що на Дрогобиччині.
Зустріч відбулася за участі менеджера офісу Координаційного центру підтримки цивільного населення Львівської ОВА при Яворівській районній державній адміністрації Алли Жмурко разом з Комісією душпастирства тверезості СДЄ УГКЦ та сестрами редемптористками.
Захід передбачав знайомство учасників, духовно-терапевтичну бесіду з отцем та психологом, на якій учасники ділилися своїми почуттями та взаємно підтримували один одного. Учасники заходу також взяли участь у спільній молитві по завершенню богослужіння.
Робота в групах дала змогу розділити біль втрати, побачити можливості відновлення своїх внутрішніх ресурсів на перепроживання втрати. На сесії іконопису учасники спробували відтворити образи, які символізують спокій сердець. Завершилась зустріч вечірньою молитвою за Воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє України та усіх Захисників і Захисниць України.
Цього тижня відбудеться декілька зустрічей в Стрийському районі:
26 березня у Миколаївській ТГ. Місце проведення: Сесійна зала Миколаївської міської ради, Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6;
27 березня у Козівській ТГ. Місце проведення: Актовий зал Козівської сільської ради, село Козьова, вул. Європейська, 46;
28 березня у Грабовецько-Дулібівській ТГ. Місце проведення: Адмінбудинок, село Гірне, вул. Шевченка, 220;
29 березня у Стрийській ТГ. Місце проведення: Народний дім, Стрий, вул. Народна, 8.
Щодо деталей зустрічі звертайтесь до менеджера офісу Координаційного центру при ЛОВА. Офіс у Стрийському районі – тел.: 067 47 10 156, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.
Нагадаємо, мета зустрічей з родинами військовослужбовців – забезпечити їм всебічну допомогу і підтримку, а також надати відповіді на запитання і допомогти вирішити проблеми, з якими вони можуть стикатися внаслідок військової діяльності їхніх близьких.
Найчастіші запитання: комунікація родин зниклих безвісти з правоохоронними органами; проходження ВЛК та особливості проведення ДНК-експертиз; алгоритм пошуку зниклих безвісти; виплата загиблим родинам страхових полісів від банків; забезпечення громад психологами та юристами для вирішення питань родин ветеранів; видача посвідчень УБД; як перепоховати сина, який похований на території іншої області; доцільність створення КЦ при громадах; переоформлення спадщини (ВПО родина загиблого) для отримання виплат; пільги для ветеранів та їх родин; робота «гарячих ліній».
Координаційні центри при Львівській обласній військовій адміністрації та їх офіси в районах області створили за ініціативою начальника Львівської ОВА Максима Козицького. Керівник Координаційного центру – Галина Бордун.
У офісах КЦ доступні різні види підтримки, такі як: консультації психолога, допомога у перекваліфікації та пошуку роботи, адаптація за місцем проживання, юридична підтримка та гуманітарна допомога.
Для отримання психосоціальних послуг або інших видів підтримки: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv
«Гаряча лінія» Львівщини: 1684.
Нагадаємо: Родичам одинадцятьох загиблих військових зі Львівщини вручили Ордени «За мужність»