Всесвітня продовольча програма ООН почала надавати грошову допомогу людям з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю у Львівській області
У лютому майже 24 тисячі осіб у нашій області уже отримали перші виплати від ВПП ООН на загальну суму понад 41 мільйон гривень.
З лютого ВПП ООН (World Food Programme) розширила свою додаткову грошову допомогу для незахищених верств населення та почала діяльність у нашій області.
Про це у своїх соцмережах повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
За його словами, право на отримання допомоги мають люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які:
одержують державну соціальну допомогу у розмірі менше, ніж 3 250 грн на місяць;
проживають на території України, окрім територій, окупованих poсією;
не отримують допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, крім тих, хто проживає на територіях активних або можливих бойових дій, та не отримують допомоги від інших міжнародних організацій.
Допомога становить різницю між соціальною допомогою, яку людина отримує, та 3 250 грн. Наприклад, якщо людина отримує соціальну допомогу у розмірі 2 500 грн, то розмір додаткової грошової допомоги становитиме 750 грн.
«Pеєструватися на таку допомогу не потрібно. Осіб, які відповідають критеріям програми, обирають з бази даних отримувачів державної соціальної допомоги. Виплата нараховується так само, як державна соціальна допомога: через банк або Укрпошта.
У лютому майже 24 тисячі осіб у нашій області, які відповідають умовам програми і отримують соціальні виплати через банки, уже отримали перші виплати від ВПП ООН на загальну суму понад 41 мільйон гривень.
Понад 2,5 тис. осіб, які отримують соціальні виплати через Укрпошту, почнуть отримувати виплати впродовж березня», - поінформував Максим Козицький.
Якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтесь до ВПП за безкоштовним номером телефону: 0800600122 (щодня, з 08:00 до 18:00).
Нагадаємо: на Львівщину почали евакуйовуватися люди зі Сумської області. За останній тиждень волонтери Медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова зустріли 243 людей. А загалом від початку року Львівщина прийняла 2248 евакуйованих з різних областей. Це лише ті, хто прибув потягами. Дехто добирається у нашу область автобусами або приватним транспортом.