У Координаційних центрах підтримки цивільного населення минулого тижня надали понад 900 консультацій

Фото: Медико-психологічна служба
Евакуаційними потягами на Львівщину прибули 234 людини.
За даними волонтерської спільноти «Медико-психологічна допомога», волонтери якої з перших днів війни перебувають на Львівському вокзалі, на Львівщину прибули 234 евакуйовані людини, серед них – 63 людини з інвалідністю та 18 – старшого віку.
Нагадаємо, з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, офіси координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини, керівник центрів – Галина Бордун.
Загалом від початку цього року надали 11 079 – психологічних, 3751 – гуманітарних, 1284 – юридичних послуг, а також 1074 – фінансової та 548 – психосоціальної підтримки.
Всього за цей тиждень у офісах Координаційного центру надали 934 консультації. Основні звернення: гуманітарні потреби, психологічні консультації, психосоціальний супровід та юридичні консультації.
У юридичному напрямку працювали: БФ «Регіон Карпат» NEEKA, БФ «Право на захист», БФ «Данська рада у справах біженців», БФ «Норвезька рада у справах біженців в Україні». Найчастіше звернення стосувалися майнових питань та питань виплат ВПО.
Гуманітарну допомогу надавали: Благодійний фонд «Діагномед», БФ «Карітас» Стрийської єпархії, Хаб асистивних технологій, Самбірська районна організація Товариства Червоного Хреста України. Основні потреби – це засоби гігієни та продуктові набори.
Психологічну підтримку та консультації надавали: БО «Мальтійська служба допомоги», БФ «Людина в біді», БФ «Право на захист». Основні запити – це індивідуальні звернення, подолання стресу та підтримка у складних життєвих обставинах.
Крім цього, кожного дня надають консультації та психологічну допомогу психологи координаційних офісів від організації «Міжнародний Медичний Корпус» International Medical Corps. «Міжнародний Медичний Корпус» є стратегічним партнером, за допомогою якого здійснюють надання допомоги в координаційних офісах Львівщини.
Також в районах надають допомогу психологи, які працюють в рамках проєкту у Львівській області у співпраці з дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine) і Регіон Карпат NEEKA Ukraine за підтримки народу Японії.
Аналітику забезпечує Громадська організація «Птаха України».
Для того, щоб отримати допомогу в офісах Координаційного центру, або ж стати партнером заповніть анкету за посиланням: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv.
Цього тижня у всіх районах області стартує програма «Грантрайтинг та проєктний менеджмент» за підтримки БФ «Рокада». Залишилось ще декілька вільних місць у Самбірському, Золочівському та Львівському районах. Кінцевою метою заходу є формування комунікативного середовища у районах здатного з допомогою грантів вирішувати потреби громад. Детальніше: https://loda.gov.ua/news/94701
Читайте також: Волонтери, що надають допомогу евакуйованим на Львівському залізничному вокзалі, зможуть перевозити маломобільних людей