Працівники та мешканці соціального закладу на Львівщині уже вдесяте передають допомогу на фронт
Зокрема, придбали і передали захисникам уже другий дрон.
Працівники та вихованці Підкамінського психоневрологічного інтернату сформували та передали на передову уже десяту партію допомоги. Цього разу передали понад 25 ящиків солодкої випічки тривалого зберігання, що спекли власноруч. А також додали у посилку продукти, серветки та білизну.
Печиво та солодкі смаколики власноруч випікають кухарі у позаробочий час з інгредієнтів, які теж купують самостійно, та з тих продуктів, які надають волонтери. Нещодавно вони зробили майже 300 банок м’ясної консерви.
«Ми тісно співпрацюємо з волонтерською організацією, яка допомагає нашим захисникам, й завжди відгукуємось на їх запити. І передаємо те, що їм потрібно, як то кажуть, на зараз. Це може бути металева пічка, тушкована капуста, солодка випічка, м’ясна тушонка, білизна, засоби гігієни та інші речі. Страви та випічку, до слова, ми готуємо чітко до дати поїздки волонтерів на передову, щоб усе було свіже», – розповів директор установи Михайло Чумак.
Крім того, придбали та передали на передову дрон. Це вже другий прилад, який за власний кошт придбали працівники.
До теми: Жителі Жовтанецької територіальної громади задонатили 60 тисяч гривень на ЗСУ
До формування посилок захисникам залучають і вихованців установи. Вони, зокрема, передають свої малюнки, а також виплітають теплі шкарпетки, частину з яких волонтери доправляють у медичні заклади, де військові лікуються та проходять реабілітацію.
«До такої діяльності вихованці закладу дуже радо долучаються. Вони відчувають свою потрібність, значущість, залученість до соціального життя, а ще дуже пишаються тим, що роблять», – наголосив керівник департаменту соціального захисту населення ЛОВА Роман Андрес.
Загалом, у закладі роблять усе для того, щоб умови перебування для їх вихованців були якомога кращими: цікаве дозвілля, комфортне середовище і гарні умови проживання.
На даний час, окрім місцевих підопічних, які мають статус осіб з інвалідністю, в установі перебувають люди, які потрапила сюди через війну. Зокрема, 24 жінки до повномасштабного вторгнення перебували в установах відповідного профілю Запорізької та Харківської областей.