За сприяння служби зайнятості підприємці Львівщини трансформують власний бізнес: історія успіху кондитерського виробництва
Завдяки співпраці підприємиця знаходить потрібні кадри, а також економить фінансові ресурси шляхом участі в різних програмах.
Війна по-різному вплинула на бізнес: деякі підприємства призупинили діяльність, інші скоротили виробництво, а є такі, що зуміли розширити власну справу. Серед тих, хто не опустив руки, а акумулював зусилля й продовжує займатися підприємництвом, нарощуючи обсяги виробництва – мешканка Львівщини
Продукцію її фірми, а це – печиво, торти, тістечка, маківники, плетінки, хлібобулочні вироби з насінням соняшника, кмину, коріандру, добре знають жителі Жовкви та навколишніх сіл.
Упродовж шести років з часу заснування бізнесу виробництво пройшло непростий шлях трансформації: від невеличкого крафтового цеху, де виготовляли 500 кілограмів хліба за добу, до автоматизованого сучасного підприємства, потужності якого дозволяють щоденно випікати дві тонни хлібобулочних і кондитерських виробів.
«Головне у бізнесі – людський капітал, – зазначила Софія Чаклош. – Ми дбаємо про здоров’я споживачів нашої продукції, яка не містить консервантів, ароматизаторів і барвників. Водночас піклуємося й про здорову атмосферу в колективі, тому акцентуємо увагу на якісному доборі персоналу».
Знайти потрібні кадри підприємиці допомагають спеціалісти Жовківської служби зайнятості.
«Неодноразово зверталася до них за допомогою в укомплектуванні вакансій і щоразу переконуюся в їхній професійності. Завдяки тісній співпраці з цією установою вдалося не тільки сформувати дружню команду однодумців, а й зекономити фінансові ресурси шляхом участі в різних програмах», - розповіла жінка.
Для прикладу, торік підприємиця отримала компенсацію у розмірі 50% мінімальної заробітної плати за працевлаштування особи віком до 35 років на перше робоче місце. Два місяці поспіль їй минулого року відшкодовували витрати у розмірі мінімального заробітку за працевлаштування вимушених переселенців у період дії воєнного стану.
Також на замовлення працедавця місцева служба зайнятості у 2023 році організовувала професійне навчання потенційних працівників шляхом стажування їх безпосередньо на виробництві за такими професіями як обліковець, пекар і клінер.
Скористалася Софія Чаклош активними програмами зайнятості й цього року: від працедавця надійшла заява на отримання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування двох безробітних на новостворені робочі місця.
«Запроваджені державою у період воєнного часу механізми, що спрямовані на збереження трудового потенціалу, вигідні для бізнесу, – зазначила власниця бізнесу. – Адже таким чином можна заощаджені кошти використати на розвиток виробництва і водночас зробити добру справу – забезпечити роботою тих, хто її шукає».
Усі послуги працедавцям служба зайнятості надає безоплатно, а пошук персоналу здійснює на рекрутерських засадах. Більш детально із їхнім переліком можна ознайомитися за посиланням. Якщо вам потрібні працівники або консультації з питань зайнятості, звертайтеся до підрозділів Львівської обласної служби зайнятості, телефонуйте за номерами: (032) 233 01 67, +380966825183.
Читайте також: Грибоводи, геодезисти та маляри: де на Львівщині пропонують вакансії із житлом