До уваги аграріїв: розпочалась видача добрив під ярі зернові та олійні культури сезону 2024 року за програмою «USAID АГРО»
На Львівщині затвердили понад 200 заявок на видачу добрив.
Загалом по Україні USAID АГРО погодила 7621 заявку на отримання добрив за програмою за цією програмою.
На відміну від серпневої Програми, попит на добрива у листопаді під весняну посівну на карбамід був значно більшим. Відтак, заявки, які подали аграрії упродовж першого дня дії програми (01 листопада), фактично вибрали весь об’єм наявного карбаміду.
У заявках, які погоджені в ДАРі статус «Очікую» змінений (або зміниться найближчим часом) на «Затверджено». Видача добрив по затверджених заявках почалася 27 листопада.
Адміністратором видачі добрив є Кооперативний зерновий проект/ Ukraine Grain Cooperatives Project (СОК «Зерновий»).
У телеграм-боті Agro Bot ZernoUA за посиланням: https://t.me/the_agro_bot аграрії затверджених заявок можуть дізнатися обсяг затверджених добрив (підключення до телеграм відбувається в міру наповнення складів).
Зауважимо, що інші заявки протягом деякого часу залишаться в ДАРі зі статусом «Очікує». Це означає, що заявка не увійшла до основного списку отримувачів. Однак, в разі відмови когось з аграріїв із затвердженого списку наступні заявки по черговості ще можуть претендувати на допомогу. У такому випадку СОК «Зерновий» зв’язуватиметься з заявником особисто.
«Кількість затверджених заявок аграріїв Львівщини – 230. Наголошую, що це кількість затверджених заявок, кінцева кількість отримувачів добрив буде відома після завершення роздачі і може незначно відрізнятись. Відтак, рекомендуємо кожному аграрію Львівщини, що подав заявку на Програму USAID АГРО на отримання добрив під ярі зернові та олійні культури сезону 2024 року, перевірити статус своєї заявки у ДАР. У випадку запитань по заявках необхідно звертатись до контакт-центру ДАР за телефонами: 0443399215, 0442245933, або на електронну адресу: support@dar.gov.ua», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.
Нагадаємо, що згідно з вимогами Програми пріоритет надавався господарствам, власницями або заявницями яких є жінки.
Читайте також: Як ветерану стати успішним в агросекторі: на Львівщині провели практичний семінар для військових із важкими пораненнями