Випускниками цьогорічної Школи експортера «рівень BASIC» стали майже чотири десятки підприємців з різних областей
Навчання складалось з 6 модульних теоретичних та практичних занять.
Цьогорічна Школа експортера «рівень BASIC» тривала з 6 по 17 листопада. Провели 6 модульних теоретичних та практичних занять. Розглянули такі теми:
- розробка експортної стратегії;
- готовність компанії до експорту;
- пошук та аналіз ринку для експансії;
- LinkedIn - інструмент залучення В2В клієнтів;
- надійність майбутнього контрагента;
- ціноутворення при експорті;
- валютне обслуговування у банку для експортерів: правила та можливості.
«Успішно здали підсумкове тестування та завершили рівень BASIC 36 представників бізнесу не лише Львівщини, але й інших областей України. Вітаю наших експортерів-початківців з успішним завершенням рівня BASIC. Переконаний, що здобуті знання та практичні навички стануть у нагоді на експортному шляху. Ну і звісно, чекаємо на наступний рік вже у Школі експортера - рівень PRO, для вдосконалення набутих знань та навичок», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.
Загалом у цьогорічній Школі експортера «рівень BASIC та PRO» беруть участь понад 100 підприємств не лише з Львівської, але і Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Рівненської областей. Навчання складається з 14 інтенсивних тренінгів, які включають теоретичні та практичні завдання від 15 професійних лекторів.
Освітню програму «Школа експортера» розробив департамент економічної політики співпраці з Львівською торгово-промисловою палатою, Львівською політехнікою, Асоціацією Професійних Митних Посередників, за підтримки IOM Ukraine та Банку Львів.
«Школа експортера - це проект з багаторічною історією, але щороку ми його вдосконалюємо, щоб бізнес отримав максимально якісні знання. Цьогоріч ми наповнили проект практичною частиною, щоб дати експортерам-початківцям міцне базове розуміння зовнішньоекономічної діяльності», - додала завідувач сектору з питань підтримки експорту департаменту Вероніка Бурда.
Довідково: Міжнародна організація з міграції (МОМ) має на меті підтримувати місцевий економічний розвиток за допомогою проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).