Перейменування вулиць, встановлення меморіальних дощок та вирішення інших кейсів – у Самборі провели зустріч з родинами військових
Головна мета зустрічі - надання консультаційної підтримки у форматі «питання-відповідь» та, при можливості, допомогти вирішити проблеми на місці, забезпечуючи тим самим підтримку та допомогу сім'ям.
Напередодні у сесійній залі Самбірської Районної Державної Адміністрації, дуже важлива зустріч з сім'ями військовослужбовців та представниками організацій, яку організував Координаційний офіс Самбірщини. Модератором зустрічі був Павло Грабський, керівник офісу Координаційного центру Самбірському РВА та перший заступник голови Самбірської районної державної адміністрації.
На зустрічі були присутні сім'ї та родини загиблих, полонених та зниклих безвісти захисників України, які перебувають у складних життєвих обставинах. Головна мета зустрічі - надання консультаційної підтримки у форматі «питання-відповідь» та, при можливості, допомогти вирішити проблеми на місці, забезпечуючи тим самим підтримку та допомогу сім'ям. Понад десяток спікерів взяли участь в заході, які розповіли про юридичні та психологічні аспекти надання та отримання консультацій та подальших супроводів.
Зазначимо, в рамках офісу Координаційного центру Самбірського району, що створений за ініціативи голови Львівщини Максим Козицький відбулися індивідуальні консультації сімей захисників з фахівцями:
- обласного офісу Координаційного центру при ЛОВА
- координаторкою обласного офісу підтримки родин військових, представницею Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, юристом та адвокатом офісу
- менеджером та психологами районного офісу Координаційного центру підтримки цивільних та військових при Самбірській РВА
- представниками Нацполіції з розшукової роботи
- представницею Самбірського РТЦК (військомату)
- начальницею районного управління Пенсійного Фонду
- начальницею Самбірського міського відділу Міграційної Служби
- представницею відділу соціального захисту населення Самбірської РВА
Додамо, схожі зустрічі планують провести у всіх офісах Координаційний центрів Львівської області, їх сьогодні є 10, але протягом серпня кількість громад , які готові створювати офіси КЦ зросте.
Отримати психосоціальну послугу (консультацію психолога чи юриста, допомогу у перекваліфікації та пошуку роботи, цільову гуманітарну допомогу) можна заповнивши анкету.
Візуалізація психосоціальних послуг, послуг ГО відображена на карті.
Про інші події на сторінці Координаційного центру при Львівській ОВА дізнавайтеся за посиланням.
Контактний e-mail: medpsysocial.aid@gmail.com
Нагадаємо Координаційні офіси, які відкрили з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, працюють у кожному районі Львівщини, керівником є Галина Бордун. Координаційний центр з підтримки цивільного населення Львівської ОВА працює в координації з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Координаційним центром психічного здоровʼя КМУ.