«Я буду боротися за свою родину та свою землю до нашої перемоги», - розповідь добровольця бригади «Лють»
Стриянину Роману Глушко 37 років. Доброволець не вагався з вибором, коли дізнався про можливість вступити до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».
Роман – фахівець із фізичної реабілітації, працював в одній з ДЮСШ у місті Стрий. Після 24 лютого 2022 року долучився до стрийського добровольчого формування територіальної громади – разом із поліцейськими патрулював вулиці, охороняв об’єкти критичної інфраструктури та комунікації, забезпечував громадський порядок.
«Ще з дитинства мріяв потрапити до підрозділу поліції спеціального призначення – мій батько 20 років прослужив у правоохоронних органах. З реформуванням поліції моє бажання лише посилювалося – я бачив, як зростає довіра людей до поліції, а бути поліцейським – почесно і престижно. І от нарешті «пазл» склався - як тільки я почув, що почався набір до поліцейської бригади нового зразка «Лють», не вагався ані хвилини», - розповідає Роман.
Дружина Романа поставилася до рішення чоловіка з розумінням. Родина виховує двох діток, 3 та 7 років. І саме вони стали головними мотиваторами – заради їхнього щасливого та мирного майбутнього Роман не зміг залишитися осторонь.
«Я буду боротися за свою родину та за свою землю, доки війна не закінчиться нашою перемогою», - впевнений доброволець.
Нагадаємо, що об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» - це воєнізований підрозділ Департаменту поліції особливого призначення нового зразка, призначений для відсічі та стримування збройної агресії проти України. Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.
Формування бригади триватиме до 1 квітня. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.
Далі кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тести, пройти тестування на знання законодавства та логічне мислення. Після успішного проходження тестування він пройде кількамісячне навчання. По завершенню якісної підготовки бійці приступають до виконання поставлених завдань – знищення ворога.