Жінки підприємиці Львівщини можуть отримати грант до 150 тисяч гривень від благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні»

Жінки-підприємиці
Загальний бюджет конкурсу — 2 000 000 гривень.
Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» оголосив новий конкурс грантів для жінок-підприємиць, які ведуть або відновили свою справу у Львівській області. Програма має на меті підтримати малий бізнес в умовах воєнного стану, стимулювати економічне зростання регіону та розширити можливості для жінок у підприємництві.
Загальний бюджет конкурсу — 2 000 000 гривень. Розмір грантів:
- до 50 000 грн — для підприємиць без найманих працівників;
- до 100 000 грн — для бізнесів з 1–5 працівниками та обіцянкою створити ще одне робоче місце протягом 6 місяців;
- до 150 000 грн — для бізнесів з 5+ працівниками з планом працевлаштувати ще 2 осіб протягом 6 місяців.
У конкурсі можуть взяти участь жінки-підприємиці, які:
- є громадянками України, постійно мешкають на території України;
- мають робочий бізнес на території Львівської області від 6 місяців та більше або релокували бізнес після 24 лютого 2022 р. на територію Львівської області та мають підтверджений статус внутрішньо переміщеної особи (під бізнесом розуміється наявність у жінки-підприємиці зареєстрованої фізичної особи-підприємця або наявність в неї у власності частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) чи приватного підприємства (ПП) у розмірі не менше 70% від статутного капіталу ТОВ або ПП);
- не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях;
- не мають бізнесових зв’язків та контрактів із росією та республікою Білорусь;
- не мають заборгованості перед бюджетом.
Увага! До участі в конкурсі не допускаються жінки-підприємиці, які отримували грантову допомогу від фонду «Жіночі можливості в Україні» протягом останніх 18 місяців.
Грантові кошти мають бути спрямовані виключно на розвиток підприємницької діяльності, зокрема на придбання необхідного обладнання, техніки та інструментів, при цьому до 30% від загальної суми гранту можна витратити на спеціалізоване програмне забезпечення, до 20% — на маркетингові послуги. Водночас витрати на заробітну плату, сировину, оренду, ремонт приміщень, транспорт, погашення кредитів або особисті потреби фінансуванню не підлягають.
«Сьогодні, коли наша держава бореться не лише за свободу, а й за економічну стійкість, розвиток жіночого підприємництва в агросекторі стає рушієм відновлення сільських громад, продовольчої безпеки та нових можливостей для сталого зростання. Українські жінки взяли на себе не лише родинні, а й підприємницькі функції. Саме тому ми щиро заохочуємо жінок-підприємиць не зволікати та подати заявку на участь у грантовому конкурсі — це реальний шанс зміцнити свій бізнес і підтримати розвиток регіону», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.
Термін подачі заявки до 20 липня 2025 р за посиланням (обов’язково необхідно додати до заявки: мотиваційний лист, коротку відеопрезентацію, підтверджувальні документи, бізнес-план, відомості про працівників).