Соціальний заклад на Львівщині отримав спеціалізований транспорт, оснащений для комфортного перевезення людей з інвалідністю

Соціальний Заклад На Львівщині Отримав Спеціалізований Транспорт, Оснащений Для Комфортного Перевезення Людей З Інвалідністю (2)
Автомобілі закупили за кошти американської благодійниці, яка присвятила свої статки підтримці дітей-сиріт та дітей з інвалідністю в Україні.
Дитячий будинок-інтернат у селі Буків на Львівщині, що піклується про дітей-сиріт та дітей з інвалідністю, отримав два сучасні автомобілі. Серед них – спеціалізований мікроавтобус Mercedes Sprinter 313, обладнаний автоматичним підйомником для перевезення людей у кріслах колісних, а також комфортний Renault Megane Scenic, розрахований на сім пасажирів.
Загальна вартість автівок склала 25 тисяч доларів США – це кошти, передані за заповітом американської благодійниці, яка присвятила свої статки підтримці дітей-сиріт та дітей з інвалідністю в Україні.
«Можна було б придбати меблі чи побутову техніку, але інвестувати саме у транспорт – свідоме рішення. Адже серед вихованок установи є дівчата, які щодня користуються кріслами колісними і потребують безпечного та зручного транспорту для візитів до лікарів, прогулянок або інших важливих справ», – зазначив т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Микола Немчук.
Директор закладу Микола Стрюков також наголосив, що нові автомобілі значно полегшать повсякденне життя дівчат і відкриють для них нові можливості – від участі в реабілітаційних програмах до соціальних та освітніх заходів поза межами інтернату.
Особливу подяку у закладі висловлюють українській громаді в США, яка підтримує Буківський дитячий будинок-інтернат. Серед ключових меценатів – парафія Святого Йосифа Обручника у Чикаго. Вагомий внесок у реалізацію проєкту зробили отці Володимир Нестор, Володимир Кушнір та Микола Бурядник, а також Сестринство парафії, які підтримують тісний зв’язок із закладом та його вихованками.
Читайте також: «Кожній дитині потрібен не заклад – а людина»: Львівщина шукає наставників для дітей, позбавлених батьківського піклування