Випускники та викладачі Львівського медколеджу післядипломної освіти передали 20 FPV-дронів для ЗСУ
![Фото Пресслужба Львівської ОДА (121) (1)](https://media.loda.gov.ua/media/s4wbyrti/foto-pressluzhba-lvivskoyi-oda-121.webp)
Фото Пресслужба Львівської ОДА (121) (1)
Сьогодні з коледжу випускають 65 фахівців.
Сьогодні, 7 лютого, у Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти відбувся урочистий випуск студентів спеціальностей «Медсестринство» та «Фармація, промислова фармація». Цьогоріч дипломи про закінчення фахової передвищої освіти отримали 40 медсестер, та 25 фармацевтів.
Під час церемонії випускники разом із викладачами закупили 20 FPV-дронів для ЗСУ. Їх передали «Пташкам перемоги», і згодом скерують туди, де вони потрібні, а саме десантно-штурмовим військам.
Привітала випускників заступниця начальника Львівської обласної військової адміністрації Христина Замула.
За її словами Львівська ОВА завжди готова підтримувати медичну освіту, адже від цього залежить наше майбутнє і наше сьогодення.
У 2024 році з обласного бюджету коледж отримав 12,8 млн грн на придбання навчального обладнання та 2,5 млн грн на ремонтні роботи.
«Кожну хвилину пам’ятаємо завдяки кому можемо працювати і навчатися – нашим Збройним Силам. Слід віддати належне і нашим медикам, які так само щодня стоять на передовій, і борються за порятунок життів.
Сьогодні і ви стаєте повноцінною частиною медичної спільноти. Бажаю вам міцного здоров’я, щоб ви могли впевнено розпочати новий етап свого життя!», – наголосила Христина Замула.
Основними структурними підрозділами Коледжу є відділення підготовки фахівців та відділення післядипломної освіти.
Завдяки вечірній формі навчання 65 випускниць мали можливість здобувати освіту і одночасно працювати. Щодо терміну навчання, медсестри навчаються впродовж 3 років і 5 місяців, фармацевти – 2 роки і 5 місяців.
Директорка коледжу Леся Вовк також підкреслила, що заклад адаптується до вимог часу. Упродовж останнього року тут впровадили нові спеціалізації.
На базі коледжу здійснюють перепідготовку водіїв швидкої медичної допомоги за спеціальністю «Екстрений медичний технік». За останній рік в коледжі впровадили новий цикл спеціалізації – фельдшер екстреної медицини. У коледжі підготували та випустили 200 екстрених медичних техніків, які уже можуть працювати у складі мультидисциплінарних команд медичних бригад.
Нещодавно також стартував навчальний цикл для диспетчерів оперативно-диспетчерської служби, метою якого є вдосконалення алгоритмів прийому викликів для покращення надання екстреної медичної допомоги населенню.
«Коледж пропонує навчання з понад 70 спеціалізацій. Ми співпрацюємо з багатьма областями України та активно впроваджуємо спеціальності, які диктує час, зокрема, «Оптометрія», «Медсестра з реабілітації», «Асистент фізичного терапевта» та інші, що дозволяє медичним працівникам йти в ногу з часом», – зазначила директорка.
Читайте також: На Львівщині уже третій рік функціонує харківська клініка, де реабілітують спортсменів та військових