Вугільний мікрорегіон Львівської області отримав інвеcтиційний паспорт
Він містить детальний огляд ключових галузей, доступних ресурсів та інфраструктурних переваг території.
Інвестиційний паспорт вугільного мікрорегіону презентували сьогодні 13 листопада, під час брифінгу в офіційному медіацентрі Львівської ОВА.
«Паспорт містить ключову інформацію по мікрорегіону: транспортна інфраструктура, економіка промисловість, будівництво, паливно-енергетичний та агропромисловий комплекс, туризм.
Вугільний мікрорегіон Львівщини об’єднує 7 громад, відтак паспорт також містить детальну інформацію по кожній з них: площа, кількість населення, основа економічного розвитку, перелік найбільших підприємств, структура земельного фонду, інвестиційні об’єкти, напрями інвестування тощо»,- розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Орест Гринів.
Розробили інвестиційний паспорт вугільного мікрорегіону Львівської області на запит Львівської обласної військової адміністрації за підтримки Проєкту «Справедлива трансформація та зелене відновлення енергетичного сектору України», що впроваджується в Україні компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини (BMWK).
Його мета - залучення інвестицій та презентації мікрорегіону як перспективного для економічного розвитку. Він слугує ключовим маркетинговим інструментом, що показує економічний, ресурсний та інфраструктурний потенціал вугільного мікрорегіону.
Інвестиційний паспорт демонструє прозорість бізнес-клімату, що важливо для ухвалення інвестиційних рішень. Це дає можливість інвесторам ознайомитись з доступними ресурсами та можливостями для співпраці.
Документ також спрямований на презентацію інших перспективних секторів економіки, які можуть розвиватися як альтернатива вугільній промисловості. Це допоможе створити нові робочі місця та забезпечити стійкий розвиток регіону, адаптуючи його економіку до сучасних вимог.
«Львівщина стала пілотним регіоном у процесах структурних змін у вугільних регіонах в Україні. І GIZ тут є надійним та результативним партнером. Тому дуже вдячні і за цю ініціативу.
Інформація, яку містить паспорт є важливою як для внутрішнього так і зовнішнього інвестора. Корисною є також інформація з контактами, адже завдяки цьому інвестор може напряму налагоджувати комунікацією з громадами мікрорегіону» - додав Орест Гринів.
Інвестиційний паспорт вже доступний всім зацікавленим онлайн. Також його презентуватимуть на інвестиційних форумах, виставках та інших заходах для просування мікрорегіону на національному та міжнародному рівнях. Це сприятиме приверненню уваги до регіону, підтримці його позитивного іміджу та формуванню сприятливого бізнес-середовища.