Підприємства, власниками або співвласниками яких є ветерани можуть отримати грант до 500 тисяч гривень від програми «Бізнес вояжер»
Компанія Mastercard i Forbes Ukraine оголошують старт грантової програми «Бізнес вояжер».
Мета програми полягає в підтримці та розвитку бізнесів, заснованих ветеранами війни. Програма надає фінансову допомогу у вигляді грантів, що дозволяє ветеранам розвивати власні підприємства та впроваджувати інноваційні рішення. Загальний грантовий фонд програми 1,5 млн грн. Планується, що загальний бюджет розділять між собою три переможці, кожен з яких отримає 500 000 грн та сесію з ментором – провідним українським підприємцем, а також і стане героєм спеціального відео на YouTube-каналі Forbes Ukraine.
Участь у програмі можуть брати громадяни України, які мають статус ветеранів війни, визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», є власниками або співвласниками компанії/ФОП (володіють часткою не менше 50%), зареєстрованої в Україні не пізніше 1 серпня 2024 року.
«Для ветеранів, які вирішили присвятити себе аграрному сектору, фінансова підтримка стає не просто підмогою, а справжнім рятівним колом у новому житті. Вони повертаються з фронту із потребою знайти себе в мирних реаліях. Фінансова підтримка допомагає цим людям розпочати та якісно провадити бізнес, купити обладнання, придбати добрива, насіння тощо. Також це сприяє розвитку сільських громад, адже ветерани, які повертаються додому з новими ідеями, стають рушійною силою змін для розвитку економіки», - наголосила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.
Умови участі:
- учасник має опублікувати пост у соціальних мережах, розповісти про свій бізнес, позначити організаторів програми Mastercard та Forbes Ukraine, а також додати відповідні хештеги #БізнесВояжер. Можливе залучення інших користувачів для підтримки номінації через соціальні мережі;
- отримати анкету учасника від організаторів у особисті повідомлення;
- заповнити та надіслати анкету для участі у програмі.
Заявки приймаються до 6 жовтня.
Детально про програму за посиланням: http://surl.li/rtqcsy.