Працевлаштування, ваучерна підтримка ВПО, поселення евакуйованих та підготовка до зими: ключове з засідання Координаційного центру
Участь в обговоренні взяли партнери Координаційного центру та представники структурних підрозділів ОВА.
Напередодні, 9 липня, відбулось засідання Координаційного центру допомоги цивільному населенню при Львівській ОВА, яке об'єднало представників різних міжнародних організацій, громадських організацій, благодійних фондів та представників структурних підрозділів Львівської обласної військової адміністрації, зокрема, департаментів охорони здоров’я, освіти та науки, соціального захисту населення, паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства.
Обговорили питання, що стосуються підтримки від партнерів щодо підготовки до зими: укриття, забезпечення генераторами та засобами зв'язку. Також одним із важливих питань стало питання щодо зайнятості населення, працевлаштування, проживання.
«Дякуємо партнерам, які працюють в сфері активностей для населення та програм від бізнесу щодо залучення людей на працевлаштування, ваучерних програм для бізнесу та інших програм, які сьогодні активно впроваджує Центр зайнятості, з можливістю проживання для людей з категорії ВПО, які шукають роботу.
Обговорили питання запитів та потреб від охорони здоров’я, створених центрів психічного здоров'я, розвитку комплексної програми, а також потреб щодо створення центрів підтриманого проживання і навчання для соціальних працівників.
Заслухали актуальні напрями та проєкти від партнерів, спланували наступне засідання на вересень.
Дякуємо всім, рухаємося далі до перемоги», – зазначила керівниця Координаційного центру при Львівській ОВА Галина Бордун.
Окремим блоком постало питання евакуації, слід зазначити, що тільки за червень на Львівщину приїхало 800 евакуйованих осіб і потреб цієї категорії в проживанні чи інших базових потреб не зменшилися.
Нагадаємо: Підсумки червня від Координаційного центру
Статистика по евакуації щопонеділка виходить на сторінках Львівської ОВА.
Вакансії на сайті Львівського обласного центру зайнятості.
Всього засідання об'єднало близько 60 учасників, були присутні представники таких громадських, міжнародних організацій та благодійних фондів: UN OCHA, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), UNHCR/United Nations High Commissioner for Refugees, Мальтійська служба допомоги у Львові, Premiere Urgence Internationale (PUI), Львівський обласний центр зайнятості, ЯМаріуполь Львів, БФ МЕДИЧНА МІСІЯ, Danish Refugee Council, Право на захист, Рада ВПО при Львівській ОВА, Медико-психологічна допомога, Птаха України, 100 відсотків життя. Львів, Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, Україно-Швейцарський Проєкт «Психічне здоровʼя для України», JRS Lviv Єзуїтська служба біженців, Лісові ініціативи і суспільство, Людина в біді,, Norwegian Refugee Council/ Норвезька Рада у справах біженців, Мелітополь незламний, Абілітаційний ХАБ «Proжиття», ЖИТТЯ НА ЧАСІ, Кластер захисту, Чугуївська правозахисна група, Друзі Спільноти святого Егідія, МОМ, Карітас Стрийської єпархії УГКЦ, КАРІТАС-ЛЬВІВ УГКЦ, Без обмежень, Рокада, ЗРЦ Назарет, Регіон Карпат NEEKA, World Food Programme.
А також державних установ, зокрема, Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та управління соціального захисту населення Львівської РВА.
Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького офіси координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини, керівник – Галина Бордун.
Анкета для отримання допомоги в Координаційному центрі при Львівській ОВА.
Усі посилання Координаційного центру при Львівській ОВА.
1684 – цілодобова гаряча лінія для Львівщини.
032 2596031 – гаряча лінія для абонентів, які перебувають в інших областях України.
0 (68) 003 40 14 – гаряча лінія «Медико-психологічної допомоги».
Електронна адреса: medpsysocial.aid@gmail.com.
До теми: Минулого тижня у координаційних центрах надали понад 600 послуг