Якщо Ваші діти прагнуть до пошуку, відкриттів та дослідів – записуйте їх у Дитячий університет
У Дитячому університеті Львівська обласна Мала академія наук учні можуть обрати один з п’яти факультетів як у справжньому університеті, та здобути кваліфікацію «бакалаврик» та «магістрик».
Ні для кого не секрет, що від інтелектуальної сили молоді залежить наше майбутнє. Якщо ми хочемо виховати покоління інтелектуалів, здатних творити сильну Україну, дітей слід впускати у лабораторії уже з молодшого та середнього шкільного віку, адже саме у цьому віці вони найбільш допитливі та важливим є це прагнення до знань плекати та посилювати.
Дитячі університети – це цікаве наукове середовище, що є початком шляху у світ знань та відкриттів. ⠀
11 квітня у Європі вперше відсвяткували Міжнародний день дитячих університетів European Children's Universities Network.
Свято науки та дитинства відбулось і у Львівському науковому ліцеї 1 імені Б.-І. Антонича, де з жовтня 2023 р. працює Дитячий університет Львівської обласної Малої академії наук.
Цей дитячий університет - єдиний Дитячий університет в Україні, який входить у мережу Дитячих європейських університетів (https://eucu.net/ )!
Синхронно з нашим Дитячим університетом святкували у Польщі, Німеччині, Туреччині, Колумбії та інших країнах.⠀
Свято розпочалось із перформансу англійською мовою «Newton's discoveries» («Відкриття Ньютона»). Далі «малі академіки» демонстрували проєкти з хімії, біології, фізики та математики, брали участь у науковому шоу. ⠀
Аж сім дитячих проєктів отримали максимальні бали!
Членам журі довелось, залучивши додаткові критерії оцінювання, обрати переможців:
1 місце – «Бактерії, що нас оточують, їх культивування та значення» (Федак Віра, учениця 5 класу КЗ ЛОР «Львівський науковий ліцей № 1 імені Б.-І. Антонича»);
2 місце – «Зафарбовування живих квітів та капілярний рух у рослин» (Глек Ярина, учениця 5 класу КЗ ЛОР «Львівський науковий ліцей № 1 імені Б.-І. Антонича»);
3 місце – «Виробництво паперу в домашніх умовах» (Зайдова Катерина, учениця 5 класу СЗШ № 91 м. Львова).⠀
Проєкти усіх учасників були надзвичайно цікавими:
«Вивчення будови молекули ДНК», «Виготовлення термометра в домашніх умовах», «Відношення і кулінарія», «Дивний світ молекул», «Дифузія навколо нас», «Дослідження деяких властивостей найважливішого газу планети», «Ендотермічні реакції та їх використання у виготовленні охолоджуючих пов’язок», «Порівняння будови скелетів хребетних тварин та людей», «Розрахування зошитів на рік», «Солодкі газовані напої. Дослідження деяких властивостей солодких газованих напоїв», «Таємниці стрічки Мебіуса», «Фізичний експеримент «Магічна кулька», «Хімія і геометрія кристалів», «Хроматографічне дослідження солодощів m&m’s», «Целюлоза. Ерупція пап’є-маше», «Чарівний слайм: відкриття неньютонівського світу», «Які вони – найдрібніші об’єкти в природі»
Якщо Ваші діти прагнуть до пошуку, відкриттів та дослідів – записуйте їх у Дитячий університет Львівської МАН!
У Дитячому університеті Львівська обласна Мала академія наук учні можуть обрати один з п’яти факультетів (хімія, біологія, фізика, математика, англійська мова), як у справжньому університеті, та здобути кваліфікацію «бакалаврик» та «магістрик».
Викладачі Дитячого університету знають, як зробити навчання легким та захопливим, розвивати не лише інтелект, а й творчість, креативність, критичне мислення. Заняття проводять учителі, науковці, популяризатори науки, які надихають дітей розширювати кругозір і самостійно, через досліди, відкривати захопливий світ науки.
Покликання на реєстраційну форму:
https://forms.gle/Tkep4YgbpQGswvVt9
Львівська обласна Мала академія наук відкрита до співпраці з освітніми закладами Львівщини. Відкривайте дитячі університети у своїх громадах. Зробімо нашу молодь освіченою, забезпечмо нашій державі технологічний розвиток, наукові відкриття та загальний прогрес. Інвестиції у розвиток дітей - найкраще, що ми можемо зробити для України.
Читайте також: На Львівщині є 121 школа, де неможливо організувати процес приготування гарячої їжі: як область вирішує проблему