Презентація пілотного проекту аграрного реєстру

11 грудня 2019р, Анонси. Прес-служба ОДА

У середу, 11 грудня, відбудеться нарада в рамках проекту Світового банку та проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні». Презентація пілотного проекту аграрного реєстру

Дата та час проведення: 11 грудня, початок о 11:00 год

Місце проведення заходу: департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації (м. Львів, пр. Чорновола, 57, 5 поверх.

Організатори заходу: департамент агропромислового розвитку, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Учасники заходу: представники департаменту агропромислового розвитку, об’єднаних територіальних громад, фермерські господарства, ГУ Держгеокадастру у Львівській області, ГТУ юстиції у Львівській області.

Під час заходу презентуватимуть пілотний проєкт електронного аграрного реєстру. Реєстр допоможе ідентифікувати учасників аграрного ринку відповідно до форми господарювання. У аграрному реєстрі будуть об’єднані чотири реєстри: реєстр з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, реєстр речових прав, реєстр з Держгеокадастру та реєстр тварин.

Ключові слова:

анонс
COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ