Навчання з надання медичної допомоги пацієнтам з політравмою

7 грудня 2019р, Анонси. Прес-служба ОДА

7 грудня о 12:00 у Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9) лікарі лікарень інтенсивного лікування Львівської області проходитимуть навчання з надання медичної допомоги пацієнтам з політравмою.

Це буде найбільш видовищна симуляція. Актори, жертви уявної аварії, виглядають так, ніби і справді потрапили в аварію або іншу критичну ситуацію із масовими жертвами, наприклад, вибух, пожежа, тощо. Кожен має свою роль — хтось поранений, хтось без свідомості, хтось є родичем загиблого або постраждалого. Як це інколи буває в приймальному відділенні невідкладної допомоги, родичі мають панічні атаки, істерики, а пацієнти перебувають у шоковому стані. Імітація екстреної ситуації потрібна для того, щоб лікарі-учасники курсу змогли перевірити, наскільки добре вони засвоїли увесь матеріал та готові працювати за умов масових надходжень.

Громадська організація «Захист Патріотів» за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА 2-7 грудня проводить у Львові шестиденний курс «Підтримка життя під час травми».

Це є український аналог американського курсу ATLS (American Trauma Life Support). Мета курсу: навчити лікарів різних спеціальностей злагоджено та професійно діяти, коли у відділення доставляють пацієнта з травмою (політравмою).

Для участі ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +380982987552 Валерія Діденко.

Ключові слова:

анонс
COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ