Проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій учасниками конкурсу з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення соціальних підприємств

20 листопада 2019р, Анонси. Прес-служба ОДА

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації інформує про відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими та благодійними організаціями для участі у конкурсі з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення соціальних підприємств.

Захист відбудеться 20 листопада з 13.00 години у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка,18, кім. 257).

Наголошуємо, що захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Під час захисту проєкту керівник (уповноважений представник) може  використовувати мультимедійну презентацію. Для виступу керівника (уповноваженого представника) організації на відкритому захисті надається 7-10 хвилин.

Захист відбуватиметься відповідно до порядкового номеру у журналі реєстрації учасників конкурсу.

Контактна особа: Жук Любов Іванівна – заступник начальника управління – начальник відділу оплати праці, охорони прці та соціально-трудових відносин департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації,секретар комісії, тел. 261-31-07, ел. адреса: dszn.oplatapraci@gmail.com.

Ключові слова:

анонс
COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ