Презентація додатку доповненої реальності «DMH Lviv AR»

10 жовтня 2019р, Анонси. Прес-служба ОДА

У четвер, 10 жовтня, усіх охочих запрошують до Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові на презентацію проекту смарфонного додатку доповненої реальності для експонатів Львівського музею Михайла Грушевського - «DMH Lviv AR»

Час: о 15 годині. 

Місце: Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154).

Додаток доповненої реальності «DMH Lviv AR» - це можливість за допомогою смартфону віртуально «прогулятися» меморіальним будинком всесвітньо відомого історика, автора монументальної праці «Історія України-Руси», голови Української Центральної Михайла Грушевського.

Тривимірна цифрова модель будівлі дозволяє побачити пам’ятку архітектури початку ХХ ст. з усіх боків і побувати у всіх закутках автентичної вілли (від підвалу до горища), де майже 12 років мешкала родина Грушевських.

Завантаживши безкоштовно додаток на свій смартфон, за допомогою спеціально виготовлених поштівок, також можна зблизька «познайомитися» із родинними реліквіями Грушевських, речами, якими сім’я користувалася у побуті і які були невід’ємною частиною їхнього життя, а зараз зберігаються у фондовій колекції Львівського музею Михайла Грушевського. Окрім того, у додатку представлено інші оцифровані музейні експонати – автентичні речі доби Української Революції.

Додаток розроблено командою Skeiron для Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Ключові слова:

анонс

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ