На Львівщині масштабно завершився фестиваль «Вітер На-Дії»

16 вересня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У неділю, 15 вересня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького відбувся Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії». Розпочався захід Архиєрейською Літургією, яку очолив владика Борис Гудзяк.

Упродовж дня на території Центру Митрополита Андрея Шептицького відбулося понад 60 подій і виступили більш як 100 спікерів. Учасниками фестивалю стали не лише учасники із Львівщини, але й з інших областей України. Загалом фестиваль об’єднав понад 10 тис молоді.

Зазначимо, що фестиваль цьогоріч присвячений постаті Андрея Шептицького, а гаслом заходу були його слова: «Хто справді любить, той дбає за інших, їхнє добро лежить йому на серці».

Яскравою подією для учасників стала дискусія із Олександром Яремою, заступником міністра Молоді та спорту України та Тарасом Тополею, солістом гурту Антитіла «Лови цю мить, на ній ми такі класні!».

Цьогоріч фестиваль відмовився від поліграфічної продукції, а для всієї необхідної інформації про розклад, карту локацій, список спікерів, тощо був створений спеціальний додаток для смартфона.

На фестивалі учасники мали можливість духовного оновлення, зустрічей із бізнесменами, освітянами, духівництвом, владою. Важливим акцентом заходу став його міжконфесійний формат.

Також цікавим форматом фестивалю стала відкрита локація «Добра розмова за кавою», де молодь мала можливість відкрито поспілкуватися із відомими людьми Львівщини та попити з ними ароматної кави.

У межах фестивалю також відбувся проєкт «Історії Вітру», що зібрав 14 історій людей, які досягли успіху у громадській діяльності, навчанні, власному бізнесі, суспільно-політичному житті, долаючи різні труднощі та перешкоди.

Нагадаємо, що організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України, Українська Греко-Католицька Церква, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Український католицький університет.

Захід відбувся за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2357
+34
Очікують
результати тесту:
161
+34
Підтверджені випадки COVID-19:
1734
+34
Не підтверджено діагноз:
7709
+472
Одужало:
438
+17
Померло:
58
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ