Прес-конференція «Нові препарати в лікуванні туберкульозу»

14 серпня 2019р, Анонси. Прес-служба ОДА

14 серпня відбудеться прес-конференція «Нові препарати в лікуванні туберкульозу, їх переваги та недоліки, нові схеми лікування та недопущення розвитку резистентності».

Час: 11:00 година.

Місце: у Львівському прес-клубі (проспект Шевченка,11).

Захід організований Благодійною організацією «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» і «TBpeopleUkraine».

Учасники прес-конференції:

  • Любомир Рак – генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру;
  • Руслана Тупичак – завідувач хіміорезистентного відділення Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру;
  • Ганна Кулик – менеджер по роботі з громадськістю відділу МіО Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру;
  • Сергій Миронюк – заступник керівника Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів».

У межах заходу порушать питання:

  • Як пацієнт-орієнтовані моделі лікування туберкульозу можуть покращити сумну статистику захворюваності та смертності і чи дійсно не всі хворі на туберкульоз становлять небезпеку для оточуючих?
  • Наскільки державні та місцеві органи влади готові до рішучих кроків для подолання багаторічної епідемії в країні і яка доля Національної програми протидії туберкульозу в Україні?
  • Чи готові громадяни прийняти нові моделі лікування, в яких буде враховано досвід людей, які подолали хворобу, і що робить громадянське суспільство для забезпечення переходу до пацієнт-орієнтованих моделей протитуберкульозної допомоги?

Ключові слова:

анонс

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ