Представники Львівщини долучились до інтенсивного навчання для управлінців спеціалізованих медзакладів в Академії НСЗУ КЕМП

18 липня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Команда Львівщини бере участь в роботі Академії НСЗУ КЕМП. За словами організаторів, це новий формат – майданчик для навчання і спілкування управлінців, які готові йти, ризикувати, обирати і будувати нову медицину – якісну, правдиву і безпечну.

Учасниками Кемпу є 150 керівників у сфері охорони здоров'я з Одеси, Львова, Дніпра, Миколаєва, Житомира та інших міст України. Головне завдання НСЗУ Академія Кемп – допомогти закладам охорони здоров’я підготуватися до наступного етапу трансформації системи та успішно перейти на нову модель фінансування з 2020 року. Серед спікерів Кемпу – експерти світового рівня та вітчизняні фахівці.

Йдеться про нові виклики, нові принципи та інструменти фінансування вторинної і третинної спеціалізованої медичної допомоги (поліклінік та стаціонарів), що буде запроваджено з першого січня 2020 року, стратегічний розвиток лікарень, електронну систему охорони здоров'я. Фахівці НСЗУ, зокрема, Олег Петренко, розповідають, які перші кроки потрібно зробити та як досягнути успіху.

Обговорюють універсальне покриття медичною допомогою та пакет медичних гарантій, прийняття рішень, що спирається на сучасні докази та дані.

Кемп відбувається за співорганізації НСЗУ та Україно-швейцарський проект "Розвиток медичної освіти", який реалізується Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров'я за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.

Ключові слова:

КЕМПнавчаннямедики

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ