На Львівщині триває Міжнародний туристичний форум «Дністер: 1362 км прибутків»

18 липня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У Трускавці розпочався Верхній форум в межах Міжнародного туристичного форуму «Дністер: 1362 км прибутків». Про це інформує управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Учасників та гостей заходу привітала начальник управління Наталя Табака.

«Серед п’яти стратегічних цілей розвитку Львівщини на період до 2027 року - туристична привабливість залишається у пріоритеті. Для нас це означає, що ми надалі готові бути тим майданчиком, де можна допомагати та сприяти у реалізації усіх ініціатив, які зароджуються у «трикутнику» бізнес-влада-громада», - зазначила Наталя Табака.

Зазначимо, що участь у заході візьмуть спікери з Бельгії, Румунії та України. 

У межах форуму обговорять стан розвитку рекреаційних зон в Європі, питання рекреаційно-оздоровчого туризму в басейні Дністра та розвиток бальнеологічного туризму в Україні та Східній Європі.

Під час панельної дискусії порушать питання розвитку сервісності і туристичних брендів та роль бізнес-асоціацій і кластерів в оздоровчо-рекреаційному бізнесі.

Верхній форум відбуватиметься у форматі міжнародної конференції та триватиме два дні.

Організатори заходу - Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові за підтримки Львівської облдержадміністрації, Європейського банку реконструкції та розвитку в межах ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Ключові слова:

дністертуризмФорум

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ