На Львівщині розглянули другий етап реформи адміністративно-територіального устрою

24 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 травня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся захід «Другий етап реформи адміністративно-територіального устрою: формування нових районів».

Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Дякую організаторам заходу, зокрема Центру розвитку місцевого самоврядування за вашу працю, адже без роботи експертів та тих, хто працює на реалізацію реформи децентралізації, нам посадовим особам органів виконавчої влади було б складно всі ці речі самостійно зробити. І така співпраця є правильною. Дякую експерту Програми «U-LEAD з Європою» Юрію Ганущаку, міським головам, головам районних державних адміністрацій, представникам органам місцевого самоврядування, які сьогодні тут присутні. Другий етап реформи був озвучений на Раді регіонального розвитку Президентом України Петром Порошенком, і він вже триває і ми маємо  унікальний шанс це все збалансувати. На обласному рівні створена відповідна комісія розпорядження голови ЛОДА, вже відбулось перше засідання, зараз ми збираємо інформацію, узагальнюємо»,-  розповів Ростислав Замлинський.  

Відтак, директор Львівського ЦРМС Галина Гречин розповіла про критерії формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня. Окрім цього, експерт Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Ганущак ознайомив присутніх із особливостями формування нового районного устрою.

Ключові слова:

децентралізаціяОТГ

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ