У Львові завершився триденний «Всеукраїнський форум мудрої молоді»

11 травня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 травня, на Львівщині завершився «Всеукраїнський  форум мудрої молоді». Захід об’єднав майже три сотні молодих людей з усієї України.

Серед гостей форуму - заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Ви завтра будете керувати цією країною, це ваша країна, ваша земля. Ніколи не зупиняйтесь і не лякайтесь труднощів. Все у цьому світі залежить виключно від нас», - наголосив Олег Синютка.

«Ви мудра молодь і дуже важливо розуміти, що в такому товаристві можна робити багато корисного в важливого для суспільства. Не втрачайте зв’язків, які ви напрацювали упродовж цих днів. Успіх можливий лише у команді. За три дні ви побачили і виклики, і можливості. Успіхів, натхнення і перемог»,- зазначив Олександр Ярема.

Сьогодні, у третій день форуму учасники займались волонтерством – допомагали на сільськогосподарських підприємствах, фермах та в притулку для тварин.

Перший день форуму був присвячений панельним дискусіям про освіту, підприємництво, комунікації, державотворення. Другий – включав дебати, дизайн мислення, а також командні ігри, серед них: мотузковий парк, футбол, рафтинг, скелі, волейбол, корабель, що дасть змогу молоді розвинути навички роботи у команді та фізичні якості. День завершився спілкуванням біля ватри.

Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства та Львівська обласна держадміністрація.

Довідково:

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS EnterpriseFund.

Ключові слова:

Форуммолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ