Продовжують роботу по формуванню базового та розпочинають розробку субрегіонального рівня

10 травня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На Львівщині продовжують роботу по формуванню базового (ОТГ) та розпочинають розробку субрегіонального (районного) рівня. Зокрема, сьогодні, 10 травня, відбулось перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо розробки на Львівщині субрегіонального територіального поділу області.

«Дуже важлива тема, яка буде для всіх мешканців області – це черговий етап реформи  місцевого самоврядування, черговий етап децентралізації. Це формування нових адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального, тобто районного рівня. І сьогодні - перше засідання нашої робочої групи, де будемо обговорювати ті методичні рекомендації,  які пропонує Міністерство регіонального розвитку та європейські рекомендації з цього приводу. Відповідно, методичну базу, яку ми будемо використовувати упродовж найближчого часу для того, щоб сформувати новий субрегіональний поділ Львівської області. Звісно, що після таких робочих нарад ми будемо проводити виїзні наради по територіях, радитися з представниками громадськості різного рівня та органами місцевого самоврядування», - зазначив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

У межах засідання присутні, зокрема, розглянули методичні рекомендації щодо критеріїв формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня (ОСР).

Відтак, мешканців області та усіх небайдужих просять надавати пропозиції щодо формування Стратегії  розвитку Львівської області на період до 2027 року, а також долучатися до формування субрегіонального територіального поділу.

Нагадаємо, що сьогодні відбулось перше засідання керівного комітету з розробки проектів Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки.

Ключові слова:

економікаЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ