Для молоді організували міжрегіональний профорієнтаційний проект "ПрофіКемп"

10 травня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У середу, 8 травня, у Львові відбувся обласний фінал міжрегіонального профорієнтаційного проекту "ПрофіКемп".

Нещодавно у Львові відбувся масштабний фінал обласного конкурсу Міжрегіонального профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Профікемп». Участь у змаганні взяли 6 команд - школярі з 6 міст і районів Львівщини. Протягом року учні збирали корисну інформацію про архітектуру й історію рідного краю, мандрували туристичними місцями регіону для розробки та створення туристичних маршрутів, які  конкурсанти згодом презентували членам журі.

Переможцем конкурсу стала команда "OilCity" з Борислава, яка і представить  Львівщину на всеукраїнському конкурсі в Скадовську вже влітку цього року.

«Проект дав змогу учасникам зрозуміти, які є ще незайняті ніші на території Львівщини, де б можна було себе успішно реалізувати в майбутньому. Переглядачи роботи та туристичні маршрути конкурсантів, ми вже бачимо нові якісні кадрові потенціали», - зазначила член конкурсного жур, начальник управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

Начальник управління також запросила учасників конкурсу для співпраці та волонтерства задля промоції туристичної Львівщини як в Україні, так і закордоном. Організатором конкурсу є Львівський обласний центр зайнятості.

Нагадаємо, проект «ПрофіКемп» стартував у травні 2018 року в чотирьох областях України. Метою проекту є ознайомлення старшокласників з історією рідного краю, його природними ресурсами та туристичними можливостями. 

Ключові слова:

конкурстуризм

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ