Дискусія "Переселенці з окупованих територій. Виклики та перспективи"

17 квітня 2019р, Анонси. Прес-служба ОДА

У середу, 17 квітня, кримськотатарська громада м. Львів, за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовує відкриту публічну панельну дискусію за темою: «Переселенці з окупованих територій. Виклики та перспективи».

У рамках заходу планується предметне обговорення актуальних питань і конструктивних пропозицій, пов’язаних із різними аспектами адаптації внутрішньо переміщених осіб, тимчасово розміщених на теренах Львівщини. Зокрема, збереження етнічної та релігійної ідентичності корінного народу Криму — кримських татар, реалізація права на збереження, розвиток культурної спадщини та рідної мови, а також соціально-правовий захист окремих категорій українських громадян, постраждалих унаслідок окупації Криму й російсько-української війни на Сході.

Окремо на заході буде представлена тематика дотримання прав людини на окупованому півострові, сучасна практика ненасильницького спротиву кремлівському режиму, доля українських політв’язнів і членів їхніх родин.

До участі в акції запрошуються представники органів місцевої влади, місцевих національно-культурних товариств і партнерських громадських організацій, учасники бойових дій з-поміж ВПО, волонтери, представники ЗМІ.

Учасниками панельної дискусії будуть також і гості заходу:

— Рефат Чубаров — Голова Меджлісу кримськотатарського народу, Голова Всесвітнього Конгресу кримських татар, народний депутат ВР України.
— Айдер Рустемов — Муфтій духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим.
— Іса Акаєв — доброволець, учасник бойових дій, член Ради ветеранів із Міністерства в справах ветеранів від Автономної Республіки Крим

Вхід вільний.

Місце проведення: «Львівський Палац Мистецтв», вул. Коперника, 17, актова зала (2-й поверх)
Час проведення: з 17.00 до 19.00
Контакти: Директор «КЦКТ у Львові» — Ернест Абкелямов (0687320209)

Ключові слова:

анонс
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ