Олег Синютка зустрівся з новим директором ТОВ "Фуджікура аутомотів Україна Львів"

12 квітня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із новим генеральним директором ТОВ "Фуджікура аутомотів Україна Львів" Хіроєю Оніші та іншими представниками компанії.

“Компанія “Фуджікура” є знаковою для Львівщини. Це перша і одна з найбільших  інвестицій в економіку нашого регіону. Те, що три тисячі людей мають  стабільну роботу і заробітну плату є важливим для нас. Коли компанія входила на наш ринок, то отримала повне сприяння від влади. Оскільки “Фуджікура” представляє японський бізнес, то ми вважаємо, що принципи сімейного корпоративного бізнесу та формування колективу на засадах взаєморозуміння є важливим для економіки та нашого суспільства”, – зазначив очільник області.

Генеральний директор ТОВ "Фуджікура аутомотів Україна Львів" Хіроя Оніші зазначив, що компанія розвивається і покращуються економічні показники.

“Хочу подякувати за співпрацю і за те, що ми отримали хороший рейтинг серед інших українських компаній про що свідчать дані від Торгово-промислової палати. Завдяки вашій підтримці покращуються наші економічні показники, зокрема торік прибутковість зросла на 6 %. Зі зростанням наших прибутків ми маємо можливість сплачувати більше податків. У цьому є досягнення українських працівників”, – наголосив Хіроя Оніші.

У межах зустрічі Олег Синютка акцентував увагу представників кампанії на організації дуальної форми освіти на базі училищ.

“Обладнання, яке є аналогічне до того, що застосовується у вашій компанії могло б встановлюватись в наших училищах і виробнича програма була б наближена до вимог, що є у вашій галузі. Частину виробничої практики молоді люди могли б проходити на ваших виробництвах. Тоді ринок праці молодих людей розширювався і конкуренція працівників збільшувалась”, зазначив Олег Синютка.

У межах зустрічі присутні також порушили питання розширення представництва компанії в регіоні.

Ключові слова:

Fujikuraзустріч

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2465
+57
Очікують
результати тесту:
201
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
1915
+181
Не підтверджено діагноз:
8544
+835
Одужало:
490
+52
Померло:
62
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ