Львівщині перерахували субвенцію для надання населенню пільг і житлових субсидій

9 квітня 2019р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Львівська область отримала субвенцію з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 13,8 млн гривень.

Фінансовий ресурс в повному обсязі перерахували до районних та міських бюджетів для подальшого перерахування одержувачам відповідних виплат. Допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, в яких житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

У січні-лютому 2019 року призначено субсидію для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива (готівкою) 1522 домогосподарствам, а середній розмір субсидії на одне домогосподарство становить 3578,4 гривень.

Загалом з початку цього року Львівщина отримала субвенції на загальну суму 22,6 млн грн або 93,3 відсотка до планових призначень січня-квітня ц.р. та 31,1 % до річних призначень, що на даний час дало можливість в повному обсязі провести розрахунки зі згаданого виду пільг і субсидій.

Ключові слова:

бюджетсубвенція

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ