Професійна освіта повинна відповідати сьогоднішнім викликам економіки та суспільства, - Олег Синютка

9 квітня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 9 квітня, стартувала конференція німецько-українського проекту “Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні”.

Участь у відкритті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Сьогодні професійна освіта повинна відповідати тим викликам економіки та суспільства, які ми маємо на межі 2019-20 років. Сьогодні економіка продовжує зростати, вимагає нових робочих місць та додаткових фахівців, і система освіти не може дати відповіді на виклик, який дає ріст економіки. Сьогодні важливо збалансувати підготовку кадрів і ріст економіки, якщо ми будемо бездумно готувати кадри, не враховуючи стратегію розвитку економіки та виклики, то ці кадри будуть востребувані у чужих країнах. Нам треба переосмислити ці речі і зрозуміти: галузі, які будуть драйверами української економіки і готувати спеціальності, які будуть важливі для розвитку економіки. Система дуальної освіти, на мою думку, є найбільш досконалою у системі сучасного професійного творення кадрів. На Львівщині ми дещо пришвидшуємо формування дуальної форми освіти у закладах, і досвід німецьких партнерів є для нас дуже важливим”, - зазначив очільник області.

У межах конференції обговорили результати діяльності проекту та акцентували увагу на перспективі дуальної освіти в Україні.

Ключові слова:

конференціяосвіта

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ