Львівщина відзначила Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

8 квітня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

6 квітня у Стрийському парку відбувся легкоатлетичний забіг в межах Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку та задля порятунку життя 4-річного Мирослава Мілойчікова.

Організатори заходу - відділення НОК України у Львівській області спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації,  Молодіжною Радою об’єднаних профспілок Львівщини та ін.

У забігу взяло участь понад 200 осіб.

На початку святкування, щоб нагадати, що спорт є універсальною мовою, яка спонукає до миру, порозуміння та взаємоповаги між людьми, учасники заходу взяли участь в акції #WhiteCard («Біла картка») і підняли білі картки.

Окрім забігу, у програмі святкування були майстер-класи з видів спорту, катання на справжніх байкерських мотоциклах, скандинавська ходьба,  показові виступи з воркауту, велотріалу, настільного тенісу, армреслінгу, на гірськолижному тренажері та багато іншого цікавого.

Нагадаємо, 7 квітня у золочівському парку «Здоров’я» на вул. Маркіяна Шашкевича відбувся ще один обласний захід до Міжнародного дня спорту – фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». 

Ключові слова:

спортЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ