Школярам Львівщини розповідають про шкоду від спалювання сухої трави

28 березня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

27 березня екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-пізнавальний урок «Небезпека весняних підпалів сухотою» для учнів Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., що у Бродівському районі.

У межах проведення заходу, природоохоронці розповіли школярам, що спалювання сухостою та листя завдає великої шкоди навколишньому середовищу. Адже при згорянні сухих залишків виділяється величезна кількість шкідливих речовин.  Окрім, безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання сухої рослинності чи її залишків призводить до руйнування ґрунтового шару та до загибелі ґрунтоутворюючих мікроорганізмів.

Також, під час заняття екоосвітяни наголосили на важливості  дотримування вимог природоохоронного законодавства. Це дозволить запобігти пожежам, уникнути зайвих матеріальних витрат та загрози знищенню усього живого.

На завершення заходу, працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» закликали школярів не спалювати суху рослинність та допомагати поширювати інформацію про задану проблему своїх друзів, родичів. знайомих.

Ключові слова:

екологіяЛьвівщина

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ