Розвиток спорту – пріоритет, який працює на добробут громади, – Роман Филипів

22 березня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 березня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Романа Филипіва відбулась нарада з керівниками галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.

Відповідно до порядку денного учасники розглянули питання щодо будівництва спортивних майданчиків у 2019 році, підсумків Комплексних ігор Львівщини 2018 року та розвиток видів спорту за субрегіональним принципом.

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, підкреслив важливість розвитку будівництва футбольних полів, спортзалів, басейнів тощо.

«Кожен у своєму районі чи громаді має опікуватися спортом заради України, і майбутнього наших дітей», – зазначив Роман Филипів.

Також він окреслив основні механізми розвитку фізкультурно-масового спорту на Львівщині, шляхом створення осередків та залучення все більше дітей до занять різними видами спорту.

Начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, розповів, що цьогоріч розвиток фізкультурно-масового спорту в області відбуватиметься за субрегіональним принципом. Зокрема, здійснюватиметься промоція та покращення кадрового потенціалу задля підтримки видів спорту, що традиційно розвиваються на кожній території.

Наприкінці наради було відзначено переможців та призерів комплексних змагань за програмою XXVII спортивних Ігор Львівщини.

Ключові слова:

спортфізична культура

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ