У Львівській ОДА відкрили фотовиставку "Особливі"

22 березня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 березня, у холі Львівської ОДА відбулась презентація фотопроекту «Особливі», присвячена  до Всесвітнього дня інформування про людей з синдромом Дауна. 

На світлинах зображені діти з особливими потребами освітньо-соціального-культурного центру Святого Антонія та ГО «На крилах ангелів» та дітки ГРЦ "У світ разом".

Основна мета фотовиставки – підняти у суспільстві рівень толерантності та приязного ставлення до дітей з особливими потребами, привернути увагу суспільства до осіб з синдромом Дауна.

"Те, що ми сьогодні є тут - завдячуємо, у першу чергу, нашим діткам. Ми хочемо сьогодні презентувати проект "Ми різні, але ми рівні". Ми дуже часто говоримо про наших діток, що вони особливі і сонячні. Але саме вони вчать нас бути  добрішими і боротися з нашими внутрішніми недоліками. Саме вони надають нам силу і своїм гарним прикладом демонструють, що ми можемо бути біля них сильнішими і добрішими. Їхня дитяча безпосередність, щирі і правливі емоції, які ми бачимо на фото - дуже багато вартують. І в тому числі тих зусиль, які ми, дорослі, докладаємо для того, щоб їхнє життя було комфортним і радісним", - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Автори проекту - Володимир Місяйло («Альянс творчої молоді») та Юлія Золотаренко (ВБФ «Джулія») у партнерстві з освітньо-соціальним культурним центром Святого Антонія, ГРЦ «Усвіт».

Фотограф - Ярослав Савчак.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ