Дорогу на Грушів ремонтуватимуть цього року

19 березня 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

На робочій нараді, яка відбулась у Міністерстві фінансів Республіки Польща за участі делегації з України та підрядних організацій, які виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей, досягнуто згоди щодо укладання договорів на ремонтні роботи.

Про виконання ремонтних робіт на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні сьогодні, 19 березня, повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

«Сьогодні такі договори є підписаними зі сторони Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ці контракти повністю узгоджені банком Польщі, Міністерством фінансів Республіки Польща, а також Міністерством внутрішньої політики», - зазначив Руслан Кандибор.

Зазначимо, що згідно з укладеними договорами за кошти польського кредиту ремонтні роботи здійснять на автомобільних дорогах О 142001 Яворів – Грушів, Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська, Т-14-18 Нижанковичі-Самбір – Дрогобич – Стрий, Т-14-03 Грушів - Немирів, Т -14 - 01 КПП "Смільниця" - Старий Самбір. 

«Відтак, уже в першій декаді квітня можемо сподіватися на початок реалізації контракту з проектування та виконання робіт по кредиту», - додав Руслан Кандибор.

Ключові слова:

дорогиЛьвівщина

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ