Львів’яни з медалями завершили першу зимову Гімназіаду України з біатлону

18 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Команда школярів Львівщини 2004/2005 років народження у складі Вероніки Шевчик, Олени Городної, Володимира Кмицяка та Іван Іваника, які тренуються у дитячо-юнацькій спортивній школі “Янтар” м. Новояворівська, посіли перше місце у гонці на 27 км.

Також у мас-старті учениця Івано-Франківського загальноосвітьного навчального закладу І-ІІІ ст. Яворівського району Олена Городна фінішувала третьою. У загальнокомандному підсумку львів’яни увійшли до п’ятірки кращих шкільних команд України з біатлону.

Загалом, у Першій Зимовій Гімназіаді України з біатлону, що тривала з 8 по 14 березня у с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України, взяли участь учнівські команди 6 областей України та м. Києва. У командному заліку перемогу святкувала Сумська область, набравши 360 очок. Друге місце за тернопільчанами – 261 очко. Замкнула чільну трійку Чернігівська команда, набравши 242 очки.

“Для глядача біатлон – це не поєднання спортивного азарту, лиж і стрільби, а для спортсмена і організатора – це чималі витрати. Тому, майже 100 учасників, які взяли участь у першій зимовій Гімназіаді України з біатлону, – це своєрідний рекорд, адже вдалось зібрати разом школярів усіх регіонів України, де культивується цей популярний в Україні вид спорту,” – коментує проведення змагань Анатолій Ігнатович, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Зазначимо, що загальне керівництво організацією та проведенням Гімназіади здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівським обласним відділенням, Українською федерацією учнівського спорту та федераціями з видів спорту у співпраці із управлінням фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

спорт

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ